Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola

Tanítási órák rendje

1. óra 8.00 - 8.45
2. óra 8.55 - 9.40
3. óra 9.55 - 10.40
4. óra 10.50 - 11.35
5. óra 11.45 - 12.30
6. óra 12.35 - 13.20

Kérjük, hogy a fogadóórát megelőző napig, szíveskedjenek időpontot egyeztetni a szaktanárral!

Pedagógusaink a 2014/2015-ös tanév II. félévében

Név fogadóóra időpontja
Abonyi Zsófia  
Bajor László Sándorné csütörtökönként, 16:30-17:15
Balogh Dóra keddenként, 12:50-13:35
Bene Éva szerdánként, 9:55-10:40
Bosnyák Endre Béláné csütörtökönként, 9:00-9:45
Bozóki Marianna pénteken 4. órában és egyéb időpontban előzetes időpontegyeztetés alapján
Csóka Ilona Katalin hétfőnként, 11:55-12.40
Csonka József Pálné csütörtökönként, 10:50-11.35
Eőryné Siskó Katalin Éva  
Gável Gellért keddenként, 11.30-12:30
Hábel József  
Horváth Krisztina  
Huszár Zsolt  
Izsákné Illés Gabriella  
Kiss Ágnes  
Korgáné Lengyel Rita  
Kőmívesné Hoffmann Ildikó csütörtökönként, 9:55-10.40
Králikné Matkovics Marianna T.  
Lévai Antal  
Miloszerni László csütörtökönként, 13:15-14:15
Nagy Gergely szerdánként, 18:30-19:30
Nagyné Izsák Veronika keddenként, 9:55-10:40
Pálmainé Vass Zsuzsanna  
Paulusz József  
Pauluszné Tóth Anna keddenként, 8:55-9:40
Rácz Tamás hétfőnként, 11:30-12:30
Reiser Imre  
Scheili Éva  
Schmidt Anna hétfőnként, 11:45-12:30
Sóvágó Anikó keddenként,                           12:00-12.30 és 17:15-18:00                 csütörtökönként 12:00.12:30
Szabó Judit keddenként 10:50-11:35
Szárazné Fehér Tímea szerdánként, 9.00-9:45
Szatmári Nóra  
Szirtes László  
Tisza Zoltánné  
Tóth Judit  
Veres Judit keddenként, 11:45-12.30
Zimányi Rózsa csütörtökönként, 11:55-12:40

 

Pedagógusaink a 2014/2015-ös tanév I. félévében

Név fogadóóra időpontja
Abonyi Zsófia péntekenként,10:50-11:35
Bajor László Sándorné csütörtökönként, 16:00-17:00
Balogh Dóra csütörtökönként, 12:00-tól
Bene Éva csütörtökönként, 10:50-11:35
Bosnyák Endre Béláné szerdánként, 9:00-9:45
Bozóki Marianna pénteken 4. órában és egyéb időpontban előzetes időpontegyeztetés alapján
Csóka Ilona Katalin hétfőnként, 12:00-tól
Csonka József Pálné csütörtökönként, 10:50-11:35
Eőryné Siskó Katalin Éva keddenként, 13:15-14.00
Gável Gellért keddenként, 11.30-12:30
Hábel József hétfőnként, 10:50-11:35
Horváth Krisztina hétfőnként, 8:55-9.40
Huszár Zsolt szerdánként, 8:00-8:45
Izsákné Illés Gabriella szerdánként, 11:45-12:30
Kiss Ágnes hétfőnként, 9:55-10:40
Korgáné Lengyel Rita szerdánként, 13:15-14:00
Kőmívesné Hoffmann Ildikó csütörtökönként, 9:55-10:40
Králikné Matkovics Marianna T. hétfőnként, 12:30-13:00
Lévai Antal péntekenként, 11:30-12:30
Miloszerni László csütörtökönként, 9:55-10:40
Nagy Gergely szerdánként, 18:30-19.00
Nagyné Izsák Veronika keddenként, 9:55-10:40
Pálmainé Vass Zsuzsanna hétfőnként, 14:00-14:45
Paulusz József csütörtökönként, 10:50-11:35
Pauluszné Tóth Anna keddenként, 9:55-10:40
Rácz Tamás hétfőnként, 11:00-12.00
Reiser Imre keddenként, 7:30-80.00
Scheili Éva keddenként, 8:00-8:45
Schmidt Anna hétfőnként, 11:45-12:30
Szabó Judit hétfőnként, 9:55-10:40
Szárazné Fehér Tímea szerdánként, 9:00-tól
Szatmári Nóra hétfőnként, 8:55-90:40
Szirtes László  
Tisza Zoltánné hétfőnként, 11:45-12:30
Tóth Judit hétfőnként, 18:00
Veres Judit csütörtökönként, 12:35-13.20
Zimányi Rózsa csütörtökönként, 13.00-tól

Mottó

Címer

"Figyeld a Dunán elfutó hajókat
és valld: az óra gyorsan illan el.
De amíg élsz, a múlt, a dal s az erdő
és az örök vágy emberré emel."

Határtalanul

hatartalanul forweb2

Keresés

Keress minket a Facebook-on

Web: www.aprily-visegrad.hu | email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Tel.: 06(26)398-312 | Fax: 06(26)397-826
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
Copyright © 2009. All Rights Reserved.