Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola

Tanítási órák rendje

1. óra 8.00 - 8.45
2. óra 8.55 - 9.40
3. óra 9.55 - 10.40
4. óra 10.50 - 11.35
5. óra 11.45 - 12.30
6. óra 12.35 - 13.20

Kérjük, hogy a fogadóórát megelőző napig, szíveskedjenek időpontot egyeztetni a szaktanárral!

Pedagógusaink a 2015/2016-os tanév I. félévében

Visegrádi székhelyintézmény   
név osztály tantárgy a fogadóóra időpontja
Abonyi Zsófia 1., 2., 3., 4. néptáncoktató szerdánként, 11:45-12:30
Bajor László Sándorné valamennyi évfolyamon, Visegrádon és Kisorosziban fejlesztő pedagógus, logopédus hétfőnként, 17:45-18:30
Bene Éva 1., 3., 4. német nemz. tanító szerdánként, 9:55-10:40
Bozóki Marianna intézményvezető, 5. o.,  felső tagozat néptánc, dráma hétfőnként, 13:00-14:00
Cseke Lászlóné 6.,7.,8. földrajz, napközi csütörtökönként, 8:55-9:40
Csonka József Pálné osztályfőnök - 4. osztály tanító csütörtökönként, 9:55-10:40
Hábel József osztályfőnök - 6. osztály, 5.,6.,7.,8. matematika, fizika csütörtökönként, 9:55-10:40
Horváth Krisztina Emese valamennyi évfolyamon könyvtáros, magyartanár keddenként, 11:45:12:30
Izsákné Illés Gabriella 1., 2., 3. német nemzetiségi tanító péntekenként, 11:45-12:30
Jeneiné Vörös Margit 5.,6.,7.,8. magyar nyelv, történelem szerdánként, 11:45-12:30
Korgáné Lengyel Rita 5.,6.,7.,8. rajz hétfőnként, 11:45-12:30
Kőmívesné Hoffmann Ildikó 2., 4. tanító, napközi csütörtökönként, 10:50-11:35
Muckstadt- Juhász Veronika 4. napközi csütörtökönként 13:15-14:00
Nagyné Izsák Veronika 3.; napközis munkaközösség-vezető tanító, napközi hétfőnként, 10:50-11:35
Pálmainé Vas Zsuzsanna osztályfőnök - 2. osztály; alsós munkaközösség-vezető, a KAT elnöke tanító szerdánként, 9:55-10:40
Paulusz József osztályfőnök - 8. osztály, 3.,5.,6.,7.,8. informatika, testnevelés hétfőnként, 9:55-10:40
Pauluszné Tóth Anna intézményvezető-helyettes; osztályfőnök - 3. osztály tanító keddenként, 8:55-9:40
Scheili Éva osztályfőnök - 1. osztály tanító szerdánként, 9:55-10:40
Schmidt Anna 5.,6.,7.,8.; nyelvi munkaközösség-vezető német  nemzetiségi nyelv csütörtökönként, 11:45-12:30
Szabó Judit 5.,6.,7.,8.; felsős munkaközösség-vezető magyar  irodalom, napközi keddenként, 9:55-10:40
Szatmári Nóra 4.,5.,6.,7.,8. angol, napközi hétfőnként, 8:55-9:40
Szilvássy Éva Ilona 4.,5.,6.,7. angol, napközi péntekenként, 10:00-10:45
Tisza Zoltánné 1. napközi hétfőnként, 12:35-13:20
Veres Judit osztályfőnök - 5. osztály, 6.,7.,8., DÖK segítő tanár kémia, biológia, napközi keddenként, 11:45-12:30
    
Kisoroszi tagintézmény   
név osztály tantárgy a fogadóóra időpontja
Balogh Dóra Kisorosziban 1-4. és Visegrádon az 5. osztályban napközi szerdánként, 12:50-13:35
Csóka Ilona Katalin 1.,2.,3.,4. német nemztiségi nyelv, napközi szerdánként, 11:55-12:40
Korgáné Lengyel Rita 1.,2.,3.,4. rajz, napközi péntekenként, 9:45-10:30
Szárazné Fehér Tímea tagintézményvezető; osztályfőnök - 1-3. osztály tanító hétfőnként, 11:00-12:00
Zimányi Rózsa osztályfőnök - 2-4. osztály tanító péntekenként, 9:00-9:45
    
Alapfokú Művészeti Iskola   
név osztály tantárgy a fogadóóra időpontja
Bosnyák Endre Béláné intézményegység-vezető, osztályfőnök - 7. o. történelem5.,7., ének-zene 7. osztály, szolfézs hétfőnként, 10:50-11:35
Kosztin László   gitár keddenként 18.30-19.15
Miloszerni László   ének-zene 5.,6.,8. szolfézs csütörtökönként, 10:50-11:35
Nagy Gergely   fafúvós szerdánként, 19:30-20:00
Rácz Tamás   rézfúvós keddenként, 11:45-12:30
Tóth Sándor   zongora keddenként 18:00-19:00

Mottó

Címer

"Figyeld a Dunán elfutó hajókat
és valld: az óra gyorsan illan el.
De amíg élsz, a múlt, a dal s az erdő
és az örök vágy emberré emel."

Határtalanul

hatartalanul forweb2

Keresés

Keress minket a Facebook-on

Web: www.aprily-visegrad.hu | email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | Tel.: 06(26)398-312 | Fax: 06(26)397-826
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
Copyright © 2009. All Rights Reserved.